درباره ما

 پیام رئیس هیئت مدیره ی انجمن دندانپزشکی کودکان ایران 

به سایت رسمی انجمن دندانپزشکی کودکان ایران خوش آمدید

این انجمن متشکل از حدود 250 عضو رسمی از متخصص دندانپزشکی کودکان میباشد که سالیانه پتانسیل افزایش بیش از 30 عضو دیگر رادارد که با گذراندن دوره های تخصصی ، امتحانات بوردو اخذ دانشنامه تخصصی امکان عضویت در این انجمن را خواهند داشت.

اعضای این انجمن عهده دار کلیه امور آموزشی پژوهشیو درمانی در سر تاسر کشور بوده و مسئولیت انجام خدماتپیشگیری، درمان های تخصصی، حفظ و نگهداری سلامتی دهان و دندان کودکان از بدو تولد تا دوران نوجوانی، ارائه خدمات پیشگیری و درمانی برای کودکان با نیازهای خاص را به عهده دارد.اعضای این انجمن در برگزاری کنگره ها،سمینارها،برنامه های باز آموزی،ارائه و تنظیم طرح های بهداشتی و تهیه مقاله و بروشور های بهداشتی فعالیت گسترده دارند. مجله علمی تخصصی این انجمن با رتبه  علمی، پژوهشی و با همت همکاران آمادگی داوری و چاپ تحقیقات انجام شده همکاران در سر تا سر کشور را دارد.

شما میتوانید با  ورود به قسمت های مختلف سایت،برنامه های علمی-آموزشی انجمن ،سمینارها ،مقالات،بروشور ها و اخبار مربوطه را مطالعه فرمایید.تلاش ما براین است که جدید ترین اطلاعات مربوط به دندانپزشکی کودکان ایران را ازطریق این سایت به اطلاع شما برسانیم.لذا از کلیه همکاران متخصص دندانپزشکی کودکان دعوت میکنیم تا از طریق مراجعه و حضوردر کمیته های مختلف بر غنای این انجمن و سایت مربوطه بیفزایند.

 با تشکر   دکتر حسین افشار

شناسنامه انجمن دندانپزشکی کودکان ایران

سال تاسیس : 1379

پروانه فعالیت انجمن

اساسنامه انجمن

تعداد اعضای انجمن : 7 نفر

بازرس : 2 نفر

محل انجمن : گیشا-خیابان پیروزی غربی-پلاک 90

دبیر خانه انجمن دندانپزشکی کودکان ایران

تلفن : 88276178-88246093

فکس : 88246094

اعضای هیات مدیره انجمن دندانپزشکی کودکان ایران